Pieluszki na basen, kąpieluszki

Kąpieluszki i stroje kąpielowe

Przebywanie na basenie czy na plaży to wspólne chwile beztroski i radości dla dzieci oraz rodziców.

Jednak wyruszając na taką wyprawę z niemowlęciem nie zdecydujemy się na standardową pieluszkę wielorazową. Ponieważ przy kontakcie z wodą jej chłonność spowoduje że będzie balastem dla naszego maluszka.

Przestrzeganie wymogów higienicznych na pływalniach oraz komfort wspólnych kąpieli w dużym gronie to wyzwanie dla rodziców. Pomoże nam w tym stosowanie odpowiednio zabezpieczających majtek do kąpieli.

Kąpieluszki oraz stroje kąpielowe wykonane są z PUL-u, to zewnętrzna strona oraz Coolmax-u znajdującego się w wnętrzu pieluszki. Pieluszki na basen wykończone są delikatnymi gumkami w pachwinach oraz pasie tak by przylegały do skóry dziecka ale nie uciskały jej nadmiernie. Warstwa PUL-u wraz z starannym wykończeniem zapobiega niechcianym wyciekom.

PUL –  100% poliester pokryty jednostronnie laminatem hydrofobowym, atestowany. Oznacza to, że każdy półprodukt wykorzystany w trakcie jego produkcji posiada odpowiednie certyfikaty.  Paroprzepuszczalny, tzn. że przez pory w strukturze materiału odprowadzana jest wilgoć na zewnątrz. Wrażliwa skóra dziecka w pieluszce nie gotuje się ponieważ materiał oddycha dzięki swym wlasnością.. Wyprodukowana w Polsce i zbadany na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów.

Dzianina poliestrowa – Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW00014 IW / 1 klasa produktów

Powłoka hydrofobowa – Certyfikat TP001 156412 TESTEX