Odzież dla dzieci handmade

Wyjątkowe ubranka dla dzieci i niemowląt

Sukienki, spódniczki, bloomersy, rampersy, bluzy, spodnie oraz płaszczyki, wszystkie szyte ręcznie w 100% z naturalnych certyfikowanych dzianin. Wyjątkowe, niepowtarzalne wzory wychodzą z pod naszej ręki dopracowane, dopieszczone i w małych kolekcjach.

Wszystko ponieważ ❤ nasze maluszki są wyjątkowe.

W naszej pracowni szyjąc ubranka dla dzieci i niemowląt używamy bawełniane muśliny, batyst oraz len elastyczny. Dzianiny niezwykle miękkie, przyjemne, bezpieczne dla skóry i wszystkie w modnych kolorach i wyjątkowych wzorach.

Projektujemy i szyjemy wygodną i funkcjonalną odzież dziecięcą, która zachwyci cię dbałością o detale i estetyką wykonania. Dokładamy też starań by nasze ciuszki szyte ręcznie były ciekawe i wyróżniały się designem, a wasze pociechy czuły się w nich swobodnie.

Twój maluszek, szkrabik, pączuszek może wyglądać wyjątkowo w ciuszkach zaprojektowanych i wykonywanych przez krawcowe, dla których pasja tworzenia jest czymś więcej niż pracą.

Rozumiemy  także że każdy rodzic kochający swoje pociechy zwraca wyjątkową uwagę nie tylko na wygląd ale również bezpieczeństwo.

Dlatego ubranka dla niemowląt i dzieci naszego autorstwa powstają tylko z przyjaznych i bezpiecznych tkanin posiadających certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Obejrzyj nasze propozycje i skompletuj dla swojego malucha garderobę, zachwycającą i starannie wykonaną. Projektujemy i szyjemy także odzież dziecięcą w stylu boho.

Wszystkie używane materiały posiadają atesty i certyfikaty.

Dzianina bawełniana, jersey –  przyjazna, oraz bezpieczna dla dziecka. Przeznaczona dla niemowląt od dnia narodzin i dzieci z alergią, 100%. Naturalna i przyjazna dla środowiska. Wyprodukowana w Polsce i zbadana na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów

Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW 00266 IW / 1 klasa produktów

Certyfikat nr 456/AC017 – uprawniający do oznaczenia znakiem „Bezpieczny dla dziecka”