Zwroty i wymiany

Zwroty produktów zakupionych w sklepie bunia-kids.pl

Towar zakupiony w sklepie bunia-kids.pl mogą Państwo zwrócić w okresie 30 dni, licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Zwrot środków otrzymają Państwo w tej samej formie, w której nastąpiła płatność za zwracany towar lub przelewem na podane konto.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY WYNIKAJĄCE Z USTAWY Z DNIA 30 MAJA 2014 R. O PRAWACH KONSUMENTA

Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 30 dni, licząc od dnia następnego od daty, w której:
• odebrano zamówienie,
• osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu,
• otrzymano ostatnią część zamówienia, jeśli zamówienie było realizowane w częściach,
Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, w czasie do 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność za produkt. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie np. przelew bankowy.
Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.
Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Gdzie przekazać zwracany produkt?

Zwracany produkt można odesłać do naszej firmy:
Bunia
ul. Jesienna 24/1
60-274 Poznań
z dopiskiem „zwrot lub wymiana”

Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Informujemy, że sklep internetowy bunia-kids.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Zwracany produkt można dostarczyć osobiście na adres podany powyżej.

Twoje terminy i koszty

Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 30 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Prosimy odesłać lub przekazać rzecz(y) na nasz adres wskazany wyżej niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni.

Zwracamy koszty związane z odesłaniem produktu do naszej firmy jednak w kwocie nie wyższej niż nasza najtańsza przesyłka.