fbpx

Majtki treningowe, kąpieluszki

Zalety majtek treningowych

Często wasz maluszek nie może przekonać się do porzucenia pieluchy?

Wtedy na pomoc rodzicom przychodzą majtki treningowe aby odpieluchowanie stało się bardziej przyjazne i prostsze. Szyte ręcznie majtki trenerki mają za zadanie chronić przed nadmiernymi przeciekami i dbać o komfort dziecka oraz rodziców.

Trenerki, to specjalny rodzaj majtek, wyglądają podobnie jak zwykłe majtki dziecięce ale mają szczególną budowę. Chroniąc przed niechcianymi przeciekami przydadzą się szczególnie gdy wasza pociecha zaczyna swoją przygodę z nocnikiem i zdarza się jej nie dotrzeć do niego na czas.

Ważną zaletą jest to że majtki z łatwością maluszek sam zdejmie i założy co odciąża rodziców i uczy dziecko samodzielności. Wszystko po to by odpieluchowanie także nocne było prostsze dla dziecka i rodziców.

Wszystkie użyte w procesie ręcznego szycia materiały są testowane, posiadają certyfikaty i atesty zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Czy jest różnica między majtkami treningowymi, a zwykłymi?

Produkty te różnią się diametralnie, głownie składam, budową, ilością warstw no i chłonnością.

Zewnętrzna strona majtek treningowych wykonana jest z PUL-u. Materiał wodoodporny oraz oddychający zapobiega odparzeniom pieluszkowym i przegrzaniu. Wewnętrzna strona trenerek obszyta jest dzianiną bambusową. Pomiędzy warstwą zewnętrzną, a wewnętrzną wszyta jest chłonna wkładka bambusowa, obszyta materiałem wodoodpornym zapobiegająca przeciekom.  Nasze majtki treningowe wykończone są delikatnymi gumkami w pachwinach oraz pasie. Dzięki temu przylegają do skóry dziecka ale nie uciskają jej nadmiernie. Warstwa PUL-u wraz z starannym wykończeniem zapobiega niechcianym wyciekom.

Wszystko po to by odpieluchowanie także nocne było prostsze dla dziecka i rodziców. Doświadczenia naszych klientów pokazuje że majtki treningowe do nauki sikania są bardzo lubiane przez ich pociechy. Kolorowe wzory, ciekawe motyw i prostota w ich zakładaniu powodują że dzieci chętnie je ubierają i same się o nie dopytują 😊.

Kąpieluszki i stroje kąpielowe

Przebywanie na basenie czy na plaży to wspólne chwile beztroski i radości dla dzieci oraz rodziców.

Jednak wyruszając na taką wyprawę z niemowlęciem nie zdecydujemy się na standardową pieluszkę wielorazową. Ponieważ przy kontakcie z wodą jej chłonność spowoduje że będzie balastem dla naszego maluszka.

Przestrzeganie wymogów higienicznych na pływalniach oraz komfort wspólnych kąpieli w dużym gronie to wyzwanie dla rodziców. Pomoże nam w tym stosowanie odpowiednio zabezpieczających majtek do kąpieli.

Kąpieluszki oraz stroje kąpielowe wykonane są z PUL-u, to zewnętrzna strona oraz Coolmax-u znajdującego się w wnętrzu pieluszki. Pieluszki na basen wykończone są delikatnymi gumkami w pachwinach oraz pasie tak by przylegały do skóry dziecka ale nie uciskały jej nadmiernie. Warstwa PUL-u wraz z starannym wykończeniem zapobiega niechcianym wyciekom.

PUL –  100% poliester pokryty jednostronnie laminatem hydrofobowym, atestowany. Oznacza to, że każdy półprodukt wykorzystany w trakcie jego produkcji posiada odpowiednie certyfikaty.  Paroprzepuszczalny, tzn. że przez pory w strukturze materiału odprowadzana jest wilgoć na zewnątrz. Wrażliwa skóra dziecka w pieluszce nie gotuje się ponieważ materiał oddycha dzięki swym wlasnością.. Wyprodukowana w Polsce i zbadany na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów.

Dzianina poliestrowa – Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW00014 IW / 1 klasa produktów

Powłoka hydrofobowa – Certyfikat TP001 156412 TESTEX

Dzianina bambusowa –  skład to 80% bambus i 20% bawełny organicznej. Nie bielona chemicznie o mięsistej strukturze i gramaturze 370g/m2 zapewnia dużą chłonność. Naturalna, ekologiczna, oddychająca i dając zimą uczucie ciepła, a latem chłodu.

Przyjazna, oraz bezpieczna dla dziecka. Przeznaczona dla niemowląt od dnia narodzin i dzieci z alergią, 100%. Naturalna i przyjazna dla środowiska. Wyprodukowana w Polsce i zbadany na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów.

Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW 00286 IW / 1 klasa produktów