Majtki treningowe, kąpieluszki

Zalety majtek treningowych

Często wasz maluszek nie może przekonać się do porzucenia pieluchy. Wtedy na pomoc rodzicom przychodzą majtki treningowe aby odpieluchowanie stało się bardziej przyjazne i prostsze. Szyte ręcznie majtki trenerki mają za zadanie chronić przed nadmiernym przeciekaniem i dbać o komfort dziecka oraz rodziców.

Wszystkie użyte w procesie ręcznego szycia materiały są testowane, posiadają certyfikaty i atesty zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Czy jest różnica między majtkami treningowymi, a zwykłymi?

Produkty te różnią się diametralnie, głownie składam, budową, ilością warstw no i chłonnością.

Zewnętrzna strona majtek treningowych wykonana jest z PUL-u. Materiał wodoodporny oraz oddychający zapobiega odparzeniom pieluszkowym i przegrzaniu. Wewnętrzna strona trenerek obszyta jest dzianiną bambusową. Pomiędzy warstwą zewnętrzną, a wewnętrzną wszyta jest chłonna wkładka bambusowa, obszyta materiałem wodoodpornym zapobiegająca przeciekom.  Nasze majtki treningowe wykończone są delikatnymi gumkami w pachwinach oraz pasie. Dzięki temu przylegają do skóry dziecka ale nie uciskają jej nadmiernie. Warstwa PUL-u wraz z starannym wykończeniem zapobiega niechcianym wyciekom.

Wszystko po to by odpieluchowanie także nocne było prostsze dla dziecka i rodziców. Doświadczenia naszych klientów pokazuje że majtki treningowe do nauki sikania są bardzo lubiane przez ich pociechy. Kolorowe wzory, ciekawe motyw i prostota w ich zakładaniu powodują że dzieci chętnie je ubierają i same się o nie dopytują 😊.

Kąpieluszki i stroje kąpielowe

Przebywanie na basenie czy na plaży to wspólne chwile beztroski i radości dla dzieci oraz rodziców.

Jednak wyruszając na taką wyprawę z niemowlęciem nie zdecydujemy się na standardową pieluszkę wielorazową. Ponieważ przy kontakcie z wodą jej chłonność spowoduje że będzie balastem dla naszego maluszka.

Przestrzeganie wymogów higienicznych na pływalniach oraz komfort wspólnych kąpieli w dużym gronie to wyzwanie dla rodziców. Pomoże nam w tym stosowanie odpowiednio zabezpieczających majtek do kąpieli.

Kąpieluszki oraz stroje kąpielowe wykonane są z PUL-u, to zewnętrzna strona oraz Coolmax-u znajdującego się w wnętrzu pieluszki. Pieluszki na basen wykończone są delikatnymi gumkami w pachwinach oraz pasie tak by przylegały do skóry dziecka ale nie uciskały jej nadmiernie. Warstwa PUL-u wraz z starannym wykończeniem zapobiega niechcianym wyciekom.

PUL –  100% poliester pokryty jednostronnie laminatem hydrofobowym, atestowany. Oznacza to, że każdy półprodukt wykorzystany w trakcie jego produkcji posiada odpowiednie certyfikaty.  Paroprzepuszczalny, tzn. że przez pory w strukturze materiału odprowadzana jest wilgoć na zewnątrz. Wrażliwa skóra dziecka w pieluszce nie gotuje się ponieważ materiał oddycha dzięki swym wlasnością.. Wyprodukowana w Polsce i zbadany na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów.

Dzianina poliestrowa – Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW00014 IW / 1 klasa produktów

Powłoka hydrofobowa – Certyfikat TP001 156412 TESTEX

 

Dzianina bambusowa –  skład to 80% bambus i 20% bawełny organicznej. Nie bielona chemicznie o mięsistej strukturze i gramaturze 370g/m2 zapewnia dużą chłonność. Naturalna, ekologiczna, oddychająca i dając zimą uczucie ciepła, a latem chłodu.

Przyjazna, oraz bezpieczna dla dziecka. Przeznaczona dla niemowląt od dnia narodzin i dzieci z alergią, 100%. Naturalna i przyjazna dla środowiska. Wyprodukowana w Polsce i zbadany na zawartość substancji szkodliwych uzyskał certyfikację OEKO-TEX STANDARD 100 – 1 klasa produktów.

Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 – nr IW 00286 IW / 1 klasa produktów