fbpx

Pieluchy wielorazowe

Wyświetlanie 1–16 z 82 wyników

Pieluchy wielorazowe dla noworodków i niemowląt

Współczesne pieluszki wielorazowe nie mają nic wspólnego z tymi pieluszkami, których używały Twoja mama  czy babcia. Przede wszystkim pieluszki te wyposażone są w nowoczesne rozwiązania i materiały.  Specjalnie szyte ręcznie często na miarę aby były jak najbardziej wygodne dla dziecka i rodziców. Mogą oni zdecydować o wyborze materiałów, fasonów, rodzaju tak aby jak najlepiej zaspokajały potrzeby całej rodziny. Dodatkowo są zdrowe, ekologiczne, a mogą być również ekonomiczne. W świecie gdzie pieluszki jednorazowe zdominowały nasze życie, a wielorazowe ciągle kojarzą się nam jako te uciążliwe i przestarzałe. Wydaje się że nie ma alternatywy, a jednak nic bardziej mylnego! Współczesne pieluszki wielorazowe to temat, którym warto się zainteresować!

Ekologiczne pieluszki wielorazowe bambusowe

Pieluchy wielorazowe z wkładem bambusowym to zdrowa i ekologiczna alternatywa dla pieluch jednorazowych. Użyte w niej materiały naturalne zapewniają brak kontaktu skóry dziecka z szkodliwymi substancjami.

Dość częste odparzenia i alergie występujące podczas używania jednorazowych pieluch praktycznie nie mają miejsca gdy używamy pieluchy wielorazowej. Oczywiście jeśli pielucha wykonana jest rzetelnie z dzianin naturalnych takich jak bambus. Posiadających certyfikaty i przeznaczonych dla noworodków i niemowląt.

Sprawdź nasze niepowtarzalne wzory pieluszek dla dziewczynek i chłopców!

Darmowa wysyłka od 150zł

Darmowa dostawa od 150 zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Doradztwo ekspertów

Potrzebujesz pomocy, zadzwoń doradzimy