Fartuszki z przyssawkami

Wyświetlanie 1–16 z 47 wyników

Fartuszki z przyssawkami do karmienia

Jak często nauka samodzielnego jedzenia waszego malucha sprawia problemy?

Każdy rodzić wie że po posiłku dziecka odzież jest brudna, przemoczona i nadaje się już tylko do prania. Można temu zaradzić używając fartuszka z przyssawkami który sprawdzi się podczas nauki jedzenia, zapewniając czyste ubranka.

Szyjemy wielozadaniowe wodoodporne fartuszki z przyssawkami, wykonany z dzianiny PUL, przeznaczone do rozszerzenia diety dziecka BLW. Dzięki przyssawką, które mocuje się do krzesełka lub stoliczka pokarm podczas jedzenia nie brudzi odzieży oraz nie spada na podłogę. Fartuszki Bunia to nieodzowne wsparcie podczas nauki samodzielnego jedzenia oraz zabawy.

Fartuszki z przyssawkami także do zabawy

Wiadomo że rodzicie głównie używają fartuszka w trakcie posiłku dziecka ale może mieć on wiele zastosowań. Fartuszek idealnie sprawdza się podczas kreatywnej zabawy naszej pociechy. Malowanie czy zabawa plasteliną jest frajdą dla dziecka ale utrapieniem dla rodziców. Fartuszek z przyssawkami doskonale ochroni ubranie dziecka przed przemoczeniami i uciążliwymi do sprania plamami. Po za zabawami w domu idealnie zda egzamin jako element wyprawki do żłobka lub przedszkola

Sprawdź nasze niepowtarzalne wzory fartuszków dla dziewczynek i chłopców!

Darmowa wysyłka od 150zł

Darmowa dostawa od 150 zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Doradztwo ekspertów

Potrzebujesz pomocy, zadzwoń doradzimy