Majtki treningowe

Wyświetlanie 1–16 z 108 wyników

Jeśli nadchodzi czas na odpieluchowanie Twojego dziecka, warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich majtek treningowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór takich majtek  zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Nasze majtki do nauki sikania zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas procesu odpieluchowania.

Majtki treningowe dla chłopca cechują się atrakcyjnymi wzorami chłopięcymi, które sprawią, że Twoje maluch będzie chciało nosić je codziennie.
Natomiast dla dziewczynek mamy kolorowe, delikatne printy, które pokochają wasze małe księżniczki. Chętnie będą je nosić i dzięki temu łatwiejsze będzie pożegnanie z pieluchą.

Dużą zaletą tego produktu jest to, że dziecko może łatwo odczuć wilgoć, co pomaga w nauce kontroli mikcji.
Pielucho-majtki to świetne rozwiązanie dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z odpieluchowaniem, oraz dla nieco starszych dzieci którym zdarzają się wpadki w dzień lub nietrzymanie moczu w nocy.

Nasze szyte ręcznie majtki cechują się wygodnym krojem, są delikatne, miękkie i elastyczne, łatwo się je zakłada i zdejmuje co zapewnia komfort noszenia i szybką reakcję w razie potrzeby.

Czym są majtki treningowe tzw trenerki?

Takie majtki to rodzaj specjalnej bielizny dla dzieci, którą można stosować w okresie odpieluchowania, gdy dziecko stopniowo uczy się korzystać z nocnika, rezygnując z pieluchy. Są również przeznaczone dla dzieci, które są na etapie przejścia z pieluch na samodzielne korzystanie z toalety.

Majtki treningowe różnią się od standardowych pieluch, ponieważ bardziej przypominają zwykłe majtki, co pozwala dziecku na większą samodzielność w zakładaniu i zdejmowaniu ich. Bielizna ta ma również chłonną warstwę, która pomaga wchłaniać małe wpadki, ale nie jest tak absorbujące jak pieluchy AIO.

Korzystanie z specjalnych majtek  w okresie odpieluchowania pomaga dziecku w nauce i kontroli swoich potzreb fizjologicznych. Dziecko może szybko zrozumieć, że toaleta jest miejscem do oddawania moczu lub wypróżniania się, a majtki treningowe pomagają uniknąć większych „awarii”, ale jednocześnie uczą dziecko odczuwać wilgoć i reagować na sygnały z ciała.

Majtki treningowe dla dzieci w okresie odpieluchowania

Zdarza się że wasze dziecko ciężko przekonać do rozstania się z pieluchą?

Wtedy na pomoc rodzicom przychodzą nasze majtki treningowe aby odpieluchowanie stało się bardziej przyjazne i prostsze.

Nasze szyte ręcznie trenerki, to specjalny rodzaj majtek służących do odpieluchowania. Wyglądają podobnie jak zwykłe majtki dziecięce ale mają szczególną budowę. Ich zadanie to chronić przed nadmiernym przeciekaniem i dbać o komfort dziecka oraz rodziców.

Majtki treningowe do nauki sikania – dlaczego warto używać

Szczególnie przydatne gdy wasza pociecha zaczyna swoją przygodę z nocnikiem i często nie zdąży do niego dotrzeć na czas. Ważną zaletą jest to że majtki z łatwością wasz maluszek sam zdejmie i założy co odciąża rodziców i uczy dziecko samodzielności.

Trenerki także przydają się w odpieluchowaniu nocnym, kiedy dziecku może przydarzyć się jeszcze mała awaria. W majtkach znajduje się kieszonka w której można umieścić chłonny wkład (boster), który dodatkowo zabezpiecza podczas snu.

Doświadczenia naszych klientów pokazuje że majtki treningowe do nauki sikania są bardzo lubiane przez ich pociechy.  Dzieci wolą bieliznę, która jest w wesołych kolorach, z nadrukiem przedstawiającym zwierzątka, motywy roślinne czy bohaterów bajek. Różnorodność wzorów, motywów oraz prostota w ich zakładaniu powodują że dzieci chętnie je ubierają i same się o nie dopytują 😊.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnych majtek treningowych dla Twojego dziecka! W razie pytań służymy pomocą.

Znajdziesz tu niepowtarzalne wzory majtek do odpieluchowania dla dziewczynek i chłopców!

Darmowa wysyłka od 150zł

Darmowa dostawa od 150 zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Doradztwo ekspertów

Potrzebujesz pomocy, zadzwoń doradzimy