fbpx

Majtki treningowe

Wyświetlanie 1–16 z 57 wyników

Majtki treningowe dla dzieci w okresie odpieluchowania

Zdarza się że wasze dziecko ciężko przekonać do rozstania się z pieluchą?

Wtedy na pomoc rodzicom przychodzą nasze majtki treningowe aby odpieluchowanie stało się bardziej przyjazne i prostsze.

Nasze szyte ręcznie trenerki, to specjalny rodzaj majtek służących do odpieluchowania. Wyglądają podobnie jak zwykłe majtki dziecięce ale mają szczególną budowę. Ich zadanie to chronić przed nadmiernym przeciekaniem i dbać o komfort dziecka oraz rodziców.

Majtki treningowe do nauki sikania – dlaczego warto używać

Szczególnie przydatne gdy wasza pociecha zaczyna swoją przygodę z nocnikiem i często nie zdąży do niego dotrzeć na czas. Ważną zaletą jest to że majtki z łatwością wasz maluszek sam zdejmie i założy co odciąża rodziców i uczy dziecko samodzielności.

Trenerki także przydają się w odpieluchowaniu nocnym, kiedy dziecku może przydarzyć się jeszcze mała awaria. W majtkach znajduje się kieszonka w której można umieścić chłonny wkład (boster) dodatkowo zabezpieczając podczas snu.

Doświadczenia naszych klientów pokazuje że majtki treningowe do nauki sikania są bardzo lubiane przez ich pociechy.  Dzieci wolą bieliznę, która jest w wesołych kolorach, z nadrukiem przedstawiającym zwierzątka, motywy roślinne czy bohaterów bajek. Różnorodność wzorów, motywów oraz prostota w ich zakładaniu powodują że dzieci chętnie je ubierają i same się o nie dopytują 😊.

Sprawdź nasze niepowtarzalne wzory majtek trenerek dla dziewczynek i chłopców!

Darmowa wysyłka od 150zł

Darmowa dostawa od 150 zł

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

30 dni na zwrot towaru

30 dni na zwrot towaru

Doradztwo ekspertów

Potrzebujesz pomocy, zadzwoń doradzimy